Parodos lankymas ir susitikimas su svečiais iš Lenkijos

Publikuota: 2014-09-23

Parodos lankymas ir susitikimas su svečiais iš Lenkijos
Rugsėjo 18 dieną aplankėme Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centre eksponuojamą siuvinėjimo kryželiu darbų parodą ir dalyvavome susitikime su svečiais iš Lenkijos.

Rugsėjo 18 dieną, saulutei šviečiant, keletas globotinių kartu su socialine darbuotoja Birute Janickiene aplankė Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centre eksponuojamą merkiniškės Elenos – Birutės Karlonienės siuvinėjimo kryželiu darbų parodą. Įspūdingus paveikslus, lovatieses ir pagalvėles apžiūrėję globotiniai nusprendė, kad jiems gražiausi yra paveikslai, kuriuose atsispindi įvairių gėlių žiedai.
Po parodos kartu su kitais merkiniškiais dalyvavome susitikime su svečiais iš Lenkijos. Merkinę aplankė Mielniko miesto liaudies dainų kolektyvas ir trijų kolektyvų atstovai iš kitų Lenkijos miestų.
Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centro kiemelyje svečius pasveikino Merkinės seniūnas Gintautas Tebėra, Dzūkijos nacionalinio parko direktorius Eimutis Gudelevičius.  Jaunimo etnokultūros klubas  „Kukumbalis“ padainavo keletą liaudies dainų.
Svečiai linksmino mus dainuodami savo liaudies dainas, stengdamiesi  mus išmokyti keletą dainos posmelių. Visi džiaugsmingai plojome, lingavome ir kartu niūniavome pritardami.
Po koncerto visi gerai nusiteikę, saulutei besišypsant, grįžome į namus.
 
 
 


 


Parengė socialinė darbuotoja Birutė Janickienė