​2016 m. gruodžio 29 Merkinės globos namuose lankėsi Varėnos rajono savivaldybės vadovai

Publikuota: 2017-01-05

​2016 m. gruodžio 29 Merkinės globos namuose lankėsi Varėnos rajono savivaldybės vadovai
Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta, mero pavaduotojas Giedrius Samulevičius, administracijos direktorius Alvydas Verbickas ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Danutė Mazaliauskienė Merkinės globos namų gyventojus ir darbuotojus pasveikino, su gražiausiomis ir prasmingiausiomis žiemos šventėmis, įteikė saldžių dovanėlių, kiekvienam gyventojui paspaudė ranką, pakalbino, išklausė, palinkėjo sveikatos, stiprybės, vilties ir Dievo palaimos.

Prie kavos puodelio svečiai ir darbuotojai pasidžiaugė praėjusiais metais, vadovai dėkojo darbuotojams už kantrybę ir kilnumą dirbant sunkų, tačiau be galo svarbų darbą, rūpinantis ir globojant senelius ir neįgaliuosius.
Meras Algis Kašėta, sveikindamas globos namų bendruomenę, pasidžiaugė, kad šypsenos senolių veiduose, jų gera nuotaika ir ramybė paliudija, kad šiuose globos namuose gyventi jiems tikrai gera ir jauku, o darbuotojai jais rūpinasi ir globoja kaip gerieji angelai.
Savivaldybės vadovai dėkojo darbuotojams už kantrybę ir atsidavimą darbui, palinkėjo sveikatos, geranoriškumo ir asmeninės sėkmės.
 
 

 

  

   

  

  
 
 

Dėkojame Varėnos rajono savivaldybės administracijos bendrojo skyriaus vyr. specialistei Rūtai Averkienei už nuotraukose įamžintas akimirkas.


Administratorė Rasa Žukauskienė