Šiandien globos namų gyventojai leidosi į mišką grybauti. Nepaisant debesuoto dangaus, nuotaika buvo gera – visi džiaugėsi galimybe pabūti gamtoje ir pajusti miško kvapą. Vieni kantriai ieškojo grybų, kiti tiesiog mėgavosi pasivaikščiojimu ir draugija. Grįžę dalijosi įspūdžiais ir džiaugėsi smagiai praleistu laiku.
Išvyka grybauti



