Menu Close

Bendradarbiavimas su Anykščių socialinės globos namais

Plečiant bendradarbiavimą tarp skirtingų globos namų, 2024 m. gegužės 22 d. Merkinės globos namuose vyko susitikimas su kolegomis iš Anykščių socialinės globos namų, Svėdasų ir Burbiškio padalinių.

Direktorės, socialinės darbuotojos, bendrosios praktikos slaugytojos, kineziterapeutė, užimtumo specialistės, individualios priežiūros darbuotojos, vairuotojai ir kiti specialistai dalinosi gerosiomis praktikomis ir patirtimi, aptarė bendrus iššūkius, su kuriais susiduria kasdieninėje veikloje.

Tai puiki galimybė susipažinti su kolegomis, stiprinti profesinius ryšius ir kartu ieškoti efektyvių sprendimų.

Su Anykščių socialinės globos namais pasirašyta sutartis plėtoti bendradarbiavimą socialinėje, užimtumo, švietimo, sveikatingumo, kultūros ir meno srityse, vykdant įvairias veiklas, dalintis informacija ir darbo patirtimi, vystyti draugiškus ryšius stiprinant kontaktus su kitomis organizacijomis, dalyvauti ir būti partneriais rengiamuose projektuose, bendrai vykdyti programas, panaudojant nacionalinę, Europos Sąjungos bei kitą paramą.

Šis susitikimas buvo  puiki proga visiems specialistams sustiprinti tarpusavio ryšius, pasidalinti žiniomis, patirtimis, pasidžiaugti pasiekimais. Ačiū už bendrystę.

Skip to content